Vanaf vandaag kun je mijn boek ‘Tiny Houses, van droom naar realiteit’ dan eindelijk echt kopen. En morgen houdt ik een boeklancering in de Primera Korten in Olst, vanaf 15:00 uur. Wees welkom!
Ik kan mezelf nu gewoon een auteur noemen, ongelofelijk! Voor een boeken nerd als ik is dat echt het einde. :P
Lieve lezers, ik heb hier al zo lang naar uitgekeken, wat een feest! Er gaat echt veel tijd zitten in het schrijven van een boek, en in dit boek zit ook nog eens jaren aan voorwerk. Maar wat een leuk proces is het! En ik kan dan ook in volste vertrouwen zeggen dat het echt een ontzettend mooi en goed boek is geworden, dat heel veel mensen gaat helpen. Heb jij hem al gereserveerd? Dan is de kans groot dat je hem vandaag in de bus krijgt. Ik ben zo benieuwd naar wat je ervan vindt! Laat je het me weten?
Nog niet besteld en wil je een sneak peak? Dat kan, zie hier een inkijkexemplaar!
Ik ben ontzettend blij dat Kosmos Uitgevers me gevraagd heeft om dit boek te schrijven. Dat vind ik een grote eer, en wat een fijne uitgeverij is het. Door hen is het echt een super mooi vormgegeven gebonden boek geworden, met frisse kleuren en veel prachtige foto’s. Het leest ook heerlijk weg, al zeg ik het zelf. Er komt nog een audioboek aan, die ik zelf heb mogen inspreken. Dat was ook weer zo leuk om te doen! Bij Thinium Audioproducties in Weesp, met niemand minder dan Miryanna van Reeden als mijn regisseur. En er is natuurlijk ook een e-book, voor de minimalisten. Niet zo gek als je in een Tiny House wilt wonen, dat je dan een e-book verkiest boven een papieren boek. Al vind ik dit toch wel een boek dat je in je handen wilt hebben hoor, met die beeldschone afbeeldingen!
Je kunt overigens vandaag en morgen nog meedoen met de pre-order actie, en daarmee twee overnachtingen in de Hidden Hut winnen. Koop het boek waar je maar wilt, en stuur het aankoopbewijs voor 2 november naar promotie@kosmosuitgevers.nl.
Wil je je boek laten signeren? Dat kan dus morgen, 1 november bij Primera Korten in Olst. Ik zit vanaf 15:00 uur klaar voor je. Het wordt een feestje! Kom je ook? :) Heel veel leesplezier gewenst allemaal!
Fotocredits: Bluemonque

Gaaf hoor, nogmaals gefeliciteerd. Ik zag de mail van de boekhandel dat het boek eraan komt.
Dat wordt veel leesplezier!
Heel veel plezier ook met je signeer sessie.
Oh wat fijn Paul! Heel veel leesplezier gewenst, en dankjewel! <3
Gefeliciteerd Marjolein, alles is gegroeid de afgelopen jaren behalve je huisje;-)
Geniet van deze dagen
Dankjewel Marileen! Zo is het, haha! <3
Straks zitten we met velen te genieten van jouw boek, Marjolein! In de donkere dagen, lekkers bij de hand, en ‘hét’ boek. We vergeten even de tijd door al dat (vastgelegd!) moois. Leerrijk zal het ook zijn, daar ben ik van overtuigd.
Geniet zelf ook hé, en gefeLIESiteerd!
Hét boek! :D Dankjewel lieve Lies, jouw exemplaar valt nu bijna op de mat! <3
Hartstikke mooi! Gefeliciteerd en wat een lef dat je het gedaan hebt.
Ik hoop dat veel mensen er door geïnspireerd worden.
Dankjewel Corry! <3
Super, gefeliciteerd Marjolein. Hier gaan veel mensen blij van worden!!
Dankjewel Marcel! Ik hoop het ook! <3
Marjolein, van harte gefeliciteerd met je boek. Ik kijk er naar uit om te lezen. De vele tips en praktische handigheidjes . Feest🍀
🎉
Dankjewel, en heel veel leesplezier gewenst! <3
proficiat
creatieve vrouw Marjolein.
Dankjewel Anna! <3
Ik ga dit boek vast en zeker met veel plezier lezen! Bedankt voor de moeite die je hier in hebt gestoken. Je helpt veel mensen hun droom waar te maken.
Heel graag gedaan Dirk-Jan, en heel veel leesplezier gewenst! <3
Vandaag ontvangen met de post en wat een prachtig boek. Verheug mij er nu al op om lekker op de bank te kruipen met jouw boek en weg te dromen en hopelijk komt ook mijn droom uit!! Bedankt Marjolein
Dankjewel! Ik hoop het ook van harte voor je. Heel veel leesplezier gewenst! <3
Gaaaaaf! Van harte gefeliciteerd Marjolein met je boek!